Opatření k zajištění zdraví a bezpečnosti: koronavirus COVID-19 a dopad na komunitu našich klientů navštěvujících kurzy a školení

  • 3 April 2020
  • Author: NH marketing
  • Number of views: 125
  • 0 Comments

Tak jak se neustále vyvíjí situace kolem koronaviru (COVID-19), my v New Horizons Praha vás můžeme ujistit, že jsme podnikli mnoho kroků k zamezení vypuknutí nemoci jako je tato v důsledku našich činností.

Image

Přijali jsme preventivní opatření na ochranu našich klientů, studentů, zaměstnanců a kolegů

Jelikož počet případů nakažení koronavirem v EU a na celém světě nadále eskaluje, vyhodnotili jsme situaci a na ochranu zdraví a bezpečnosti našich klientů a studentů na školeních, jakož i našich zaměstnanců a kolegů, jsme přijali tato preventivní opatření. Těmito opatřeními, které se odvolávají na náš plán kontinuity podnikání, pokrývající provozní problémy související s poruchami a jinými přerušeními v poskytování služeb vzdělávání, chceme zajistit kontinuitu vysoké kvality a bezpečnost námi poskytovaných služeb vzdělávání našim klientům.

Pokračujeme v komunikaci s našimi klienty a studenty z Home Office

S účinností od pondělí 16. března 2020 New Horizons Praha zrušila všechny tréninkové kurzy v tradiční třídě v Praze a Bratislavě a certifikační zkoušky naplánováno na období 16. března až 1. května 2020 a přesunula je na Online LIVE školení a web proctored zkoušky. Tréninkové centrum New Horizons Praha bude po celou dobu 16.03. - 01.05.2020 zavřené a členové všech našich týmů pokračují v své práci z domu. Efektivní vybavení na práci z home office, budeme i nadále komunikovat s našimi klienty a studenty každý den od 9:00 do 17:00 CET.

V případě potřeby nám můžete zanechat svou zprávu na naší webové stránce Kontaktujte nás, nebo na naší stránce na Facebooku, nebo na LinkedIn.
Nebo nám můžete poslat e-mail: marketing@newhorizons.cz, nebo zavolat na T: +420 234 656 185

Pokračujeme v poskytování bezrizikových vzdělávacích služeb OnLine LIVE

Pro úplnost uvádíme, že my v New Horizons nabízíme všechny školení jako online live školení vedené instruktory, které jsou 100% virtuální a které poskytují našim klientům mnoho důležitých výhod. Online Live (OLL) se za poslední roky stalo naší jedničkou mezi školeními a jeho popularita za desetiletí, odkdy jsme ho začali poskytovat, neustále roste. Jde o interaktivní LIVE školení vedené insturktory, na kterých se používají kursové manuály (knihy) a praktické laby, a toto vše můžete absolvovat v pohodlí svého domova nebo kanceláře.

Abychom snížili riziko vystavení koronaviru COVID-19 (a všem problémům, které se mohou vyskytnout), nabádáme naše studenty, aby vyzkoušeli naše online live školení a absolvovali své kurzy bez rizika nákazy v důsledku účasti na face-to-face školení u nás.

Víc informací o OLL naleznete na naší stránce, včetně doporučení našich spokojených absolventů.

Vezměte prosím na vědomí, že pokud má vaše společnost v blízké době naplánované on-site školení nebo face-to-face školení pro dedikovanou privátní skupinu, nabízíme vám možnost změnit to na Online Live (OLL) školení, které bude realizováno na dálku.

V případě zájmu kontaktujte svého account executive, který vám vyjde se vším vstříc. Děkujeme za pochopení.

Vážíme si vaše porozumění a podporu našemu úsilí při zajišťování zdraví a pohody našich klientů, studentů, zaměstnanců a kolegů a kontinuity podnikání. Situaci nadále monitorujeme a budeme vás informovat.

Print
Categories: Uncategorized
Rate this article:
No rating

NH marketingAnton Andrejko

Other posts by NH marketing

Contact author
Please login or register to post comments.

Theme picker

Loader

Contact author

x

Odběr NH novinek