Školení z domu za nové nižší ceny

Ušetřete 20% na vybraných kurzech s použitím kódu "Learn@Home"

  • 15 May 2020
  • Author: NH marketing
  • Number of views: 107
  • 0 Comments

Globální krize COVID-19 způsobila bezprecedentně rozsáhlé narušení. Organizace, velké i malé, čelí nevyhnutelné výzvě, kterou je udržení kontinuity podnikání při současném uvědomování si blaha svých zaměstnanců. My v New Horizons chápeme tyto obavy, protože i my jim musíme čelit.

Image

New Horizons je zde již více než 37 let jako důvěryhodný partner pro profesní rozvoj a vzdělávání, a pomáhá vám plnit vaše potřeby školení během tohoto období přechodu. Vycházeje z poznání, že tato situace má tvrdý dopad na každou organizaci, rozhodli jsme se nabídnout vám naši pomoc a snížili jsme cenu našich nejžádanějších garantovaných kurzů o 20%. Naše školení mohou pomoci vaší organizaci:

  • Rychle zvýšit kvalifikaci (upskilling) zaměstnanců přebírajících nové úkoly a odpovědnosti
  • Zajistit systémy a ochranu dat a informací během změn
  • Udržovat produktivitu a řídit týmy, pro které je práce z domova novinkou

New Horizons neúnavně pracovala na zdokonalování své virtuální vzdělávací platformy OnlineLIVE (OLL)™ dávno před současnými podnikatelskými výzvami ve světě a s více než 19 lety zkušeností s poskytováním kvalitních školení ve virtuální třídě a s trenéry světové úrovně jsme nejlépe připraveni na to, abychom vaší organizaci pomohli poskytnout zaměstnancům služby profesionálního rozvoje a vzdělávání bez přerušení a aniž by museli opustit bezpečnost jejich domova.

Kontaktujte nás a my vám obratem vypracujeme vyhodnocení vzdělávacích potřeb a naplánujeme pro vás školení v takových termínech, kdy je to nejúčinnější.

Tato nabídka je platná do 15. září 2020.

Print
Categories: Uncategorized
Rate this article:
5.0

NH marketingAnton Andrejko

Other posts by NH marketing

Contact author
Please login or register to post comments.

Theme picker

Loader

Contact author

x

Odběr NH novinek