Kurzy Microsoft Excel

{{value[0].Version}}

Kurzy a školení Microsoft Excel

Kurzy a školení Microsoft Excel v New Horizons Praha

Naučit se používat Excel je investice pro váš osobní i profesní život. Excel vám pomůže sledovat finanční ukazatele, jako jsou výnosy nebo ztráty, vypočítat platby za nákupy nebo naplánovat rozpočet.

Zaměstnancům pomůže znalost Excelu zvýšit jejich hodnotu, jelikož většina pracovních pozic využívá tento program. Toto vám otevře více pracovních příležitostí a možností pro další kariérní růst.

Pokud zaměstnanci vědí správně využívat Excel, zvýší se celková efektivnost pracoviště. Zaměstnanci, kteří umí vytvářet detailní pracovní listy, faktury, grafy a komplexní vzorce, dosáhnou profesionální výsledky ve zlomku času.

Bez ohledu na to, zda jste začátečník nebo pokročilý uživatel Excelu, kurzy od New Horizons Praha vás naučí vše, co potřebujete vědět, abyste se stali pokročilým uživatelem Excelu.

Certifikace Microsoft Office Specialist

Kurzy MS Excel od New Horizons Praha vám pomohou připravit se na certifikaci Microsoft Office Specialist:

Certifikace Microsoft Office prokazuje, že máte základní i pokročilé dovednosti v ovládání Microsoft Office aplikací. Certifikace vám pomůže při hledání nové práce nebo při přechodu na analytičtější roli, neboť prokazuje, že dokážete provádět úlohy na vyšší úrovni. To vám dává konkurenční výhodu před jinými kandidáty.