American Public University

American Public University

Higher Learning Commission Mark of Affiliation

American Public University (APU) je přední celosvětový poskytovatel cenově dostupného a kvalitního akreditovaného vysokoškolského online vzdělávání. Níže jsou uvedeny některé vysokoškolské tituly, ze kterých si můžete vybrat, abyste dosáhli kariéru nebo práci, po které toužíte.

Co je program akademické spolupráce New Horizons a American Public University?

New Horizons Computer Learning Centres a American Public University se spojily, aby nabídly kvalitní akreditované vysokoškolské online vzdělávání v anglickém jazyce a studijní programy navrženy s ohledem na dosažení vašich kariérních cílů.

Díky akademické spolupráci New Horizons s American Public University, která patří do amerického veřejného vzdělávacího systému, jste blíž, než si myslíte k získání vysokoškolského titulu v informačních technologiích a v dalších oborech.

Představení APU

Proč American Public University?

American Public University je veřejnou univerzitou akreditovanou v USA a nabízí více než 190 akreditovaných vysokoškolských titulů a certifikačních programů na úrovni vyššího odborného vzdělání (associate), vysokoškolského bakalářského vzdělání (bachelor's level), nebo vysokoškolského magisterského vzdělání (master's level).

Více informací

Nabídka akreditovaných vysokoškolských titulů APU

Poznejte výhody, které přináší získání vysokoškolského bakalářského nebo magisterského titulu od prvotřídní americké vysoké školy.

Popisy jednotlivých vysokoškolských titulů jsou v anglickém jazyce. Vybrat si můžete z těchto vysokoškolských titulů:

Potřebujete více informací?

Navštivte naši stránku s častými otázkami (FAQs), nebo ještě dnes kontaktujte naše vzdělávací konzultanty, kteří vám rádi odpoví na vaše otázky.

Více informací

 

Zeptejte se nás hned teď